Telefon: 0224 272 78 78

Firmamız Hakkında

                                  Uludağ Hukuk Bürosu, müvekkillerine hukukun tüm alanlarında kaliteli hizmet veren avukatlık ve danışmalık ofisidir. Ofisimiz, pratikte ve uygulamada kendini kanıtlamış hukuk ofisleri ile çalışmakta olup tüm uyuşmazlıklar ve menfaat çatışmalarını çözebilecek araçlara, bilgi ve birikime (knowhow) sahiptir.

                                   Ofisimiz lider şirketlerin ve kişilerin ihtiyaçları doğrultusunda sonuç odaklı, etkileyici ve geniş iletişim ağıyla en üst düzey hukuk hizmeti sunan birikime sahiptir. Çözüm odaklı sunduğumuz profesyonel hukuk hizmetlerimizi hızlı, sonuç odaklı ve etkili bir stratejiyle müvekkillerimize sunmaktayız.

                                   Kurucu ortakları Av. Rıfat Bakan ve Av. Mustafa Çetin olan Uludağ Hukuk Bürosu, 2014 yılında kurulmuş, ulusal ve uluslararası hizmet veren bir hukuk ofisidir. Ofisimiz gerçek ve tüzel kişilere Dava, Tahkim, Şirketler Hukuku gibi alanlarda danışmanlık; Ticaret, Ceza, İcra, İş, ve Sigorta Hukuku gibi alanlarda kapsamlı hukuki çözüm ve hizmetler sunmaktadır.  Kurulduğu günden itibaren, Hukuk büromuz hızla büyümeye devam etmektedir. Alanında uzman avukatlar, stajyerler ve tahsilat görevlilerinden oluşan kadroya sahiptir. Ofisimiz, müvekkillerine sunmuş olduğu hizmet kapsamını ve çerçevesini geliştirmeye devam etmektedir.

                                   İngilizce ve Arapça konuşabilen avukatları ile yerli ve yabancı bireysel ve kurumsal müvekkillerine hizmet vermektedir.

Uludağ Hukuk Bürosu bünyesinde:

  1. Dava & Danışmanlık
  2. Kurumlar Dava ve Ceza
  3. İcra
  4. Çağrı Merkezi birimleriyle hizmet vermektedir.

                                  Bu hizmetleri, modern bir hukuk ofisinin ihtiyacı olan en geniş altyapı sistemleri ve  teknolojik donanımlarla müvekkillerine sunmaktadır.